SIA „LadyBug” ir dibināts 2011. gada 24. martā un, būdams ģimenes uzņēmums, SIA „LadyBug” ir pazīstams ar savu pretimnākošo attieksmi, jo katrs uzņēmums, ko apkalpojam, kļūst par daļu no mums.

 

SIA „LadyBug” jau vairākus gadus sniedz grāmatvedības pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem, mikrouzņēmumiem, individuālajiem komersantiem un pašnodarbinātām personām. Gadiem ritot, SIA „LadyBug”  ir audzis un pilnveidojies, ejot līdzi laikam, un savā darbā izmanto jaunākas metodes precīzākai un efektīvākai grāmatvedības uzskaitei. Vienmēr esam spējuši Jums piedāvāt augstas kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus, un, kā zināms, SIA „LadyBug”  savā jomā ir profesionāļi. Pie mums strādā kvalificēti grāmatveži ar daudzu gadu pieredzi lielu un mazu uzņēmumu grāmatvedības apkalpošanā. Mēs apkalpojam dažādu nozaru uzņēmumus, neatkarīgi no to atrašanās vietas un darbības veida. Piedāvājam savus pakalpojumus par saprātīgām cenām, kas salīdzinot, ar laikus neatklātām grāmatvedības kļūdām, ir nieks.

Atbildība pret uzticētajiem pienākumiem ir mūsu panākumu atslēga, bet smaids un draudzīgas attiecības ar klientiem – ikdienas sastāvdaļa. Par nopietnām lietām ar smaidu!

Pievienojieties mūsu partneru pulkam un pārliecinieties paši, ka grāmatvedība var būt ne tikai dokumentu kārtošana.